Kuluçka makinesi almak veya yapmak sizce hangisi?

Kuluçka makinesi almak veya yapmak sizce hangisi? Kuluçka makinesi almak veya kuluçka makinesi yapmak istiyorsunuz satın almak mı daha mantıklı yoksa kendi imkanlarınız da bazı parçaları internet üzerinden tedarik ederek bunları internet üzerinden aldığınız edindiğiniz bilgilerle birleştirmek ve içine test amaçlı bulduğunuz yumurtaları yerleştirerek civciv çıkmasını beklemek içinde bir seçeneğiniz var tabii.

Veya ben hiç uğraşmayayım böyle bir riske de girmek istemiyorum Sonuçta bir canlı hayatı söz konusu ve işimi şansa bırakmak istemiyorum ben en iyisi bir kuluçka makinesi almak istiyorum da diyebilirsiniz.

Kuluçka makinesi satın aldığınızda problemlerin tamamen çözüldüğünü ve kuluçka makinesini satın aldığınızda paketini açtığınızda hazır ve kurulu gelmesini Beklediğiniz kuluçka makinesi içinde doldurduğunuz yumurtalardan çıkmayan civcivlerin çokluğunu gördüğünüz de belki ben kendimi daha iyi yapabilirdim diyebilirsiniz.

Sorunun ne olduğunu tam olarak anlamak için tekrar bilgisayar başına geçip piyasadan edinebileceğiniz birçok bilgiye ve videolara ulaşmaya çalışıyorsunuz iyice Kafanız karıştı bazıları şöyle yaparsınız mutlaka olur derken bazıları bunları kesinlikle yapmayın diye söylüyor. Aslında yeterince Kafanız karıştırıyor canınızla sıkılmaya başladı inanın Kendi başınıza yapacağınız bir Kuluçka makinesinde de böyle sonuçlar alabileceksiniz.

kendi imkanlarımızla yapacağınız Kuluçka makinesinde de bu şekilde kötü sonuçlar olabileceğinizi tahmin ediyorum çünkü Kuluçka makinasında olmazsa olmaz ilk 4 Kural kuluçka makinesi almak veya yapmak sizce hangisi sorusunun cevabı olarak Eğer ki siz Kuluçka makinesinde ısıtma çevirme havalandırma ve nemlendirme işlemlerini stabil bir şekilde yapabilecek bir sistem yapıyorsanız döllü bir yumurtayı mutlaka civciv olarak alabilirsiniz. satın aldığınız makinedeki sorunların başlıca kaynakları genellikle Kuluçka makinesinin kalibrasyon yapılmadan direkt müşteriye gönderilmesi veya kalibrasyonun yetersiz kişiler bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılmasıdır .

Internet üzerinden alacağınız bir sıcaklık ölçer cihazın satın alınma süreci sırasında satıcı size Bu cihazı satın aldığınız sıcaklık ölçme cihazını kalibre edebileceğini ve bu kalibrasyon içinde belirli bir ücret alacağını söylemektedir. yani kalibrasyon işlemi çok değerli bir işlem olduğu için Piyasada satılan sıcaklık ölçer veya nem ölçer cihazlar bile kalibre siz gönderiliyor. tutun ki bir de siz bu cihazlarla kendi cihazınızı kalibre etmeye çalışıyorsunuz içinden çıkılmaz bir durum daha önceki bir yazımda da bahsettiğim gibi eğer kalibresi sağlam bir cihazınız varsa ona çok iyi sahip çıkın . Kuluçka makinesini satın alacağınız firmaya mutlaka kalibre ederek göndermesini özellikle belirtin.

yazımı okuduğunuz için teşekkürler Yotube kanalımda devam edelim 42 lik kuluçka makinesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir