Teslimat

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünler kargo ile tarafınıza anlaşmalı kargolarımızla tarafınıza gönderilmektedir. Türkiyenin her İl ve İlçesine sevkiyatımız vardır. Kargolama En geç 3 İş günü içerisinde yapılır.

İade

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İade etmek istediğiniz ürünler “Mesafeli satış sözleşmesi” şartlarına uygun ise para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kredi kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır.

Kapıda ödeme ve kapıda kredi kartı ile tek çekim yöntemi ile sipariş vermiş olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz, ürünü kargoya teslim ettikten sonra 0532 521 80 40 numaralı mahmutbaba.com Müşteri Hizmetleri hattımızı arayarak para iadenizin yapılacağı IBAN numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gereklidir. Mutlaka sipariş ve IBAN sahibi aynı olmalıdır. İlgili iade tutarları iade girişlerini takip eden Salı günleri EFT yöntemi ile banka hesaplarına gönderilmektedir. Kapıda ödeme ile verilen siparişlerde 10 TL tutarında “Kapıda ödeme hizmet bedeli”alınmaktadır. Bu hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

mahmutbaba.com‘dan satın aldığınız ürünlerde bir sorun olması veya ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, ürünü mağzamızı ziyaret ederek de iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. Değişim Değişimi yapmak istediğiniz takdirde kargo aracılığıyla depomuza gönderebilirsiniz. Bize iade formumuzdan değişim/iade nedenini yazarak gönderebilirsiniz. Değişimi istenilen modelin değişimi gönderdiğiniz makinenin ikinci el fiyatı belirlenerek size bildirilir ve kalan kısmı ödeme yaptığınızda yapılmaktadır.