Civciv kafesleri 

Civciv kafesleri  otomatik ısıtmalı civciv kafesleri

Civciv üretiminde civcivlerin sağlıklı bir şekilde yetişe bilmeleri için sağlıklı bir ortama ihtiyaçları vardır.

Özellikle havaların soğuk olduğu ocak-şubat-mart Nisan aylarında üretim yapılan civcivler soğuktan ıslanmaktan Korumak amaçlı civciv kafesleri ne ihtiyaç duyulmaktadır.

otomatik ısıtmalı civciv kafesleri suluk sistemleri otomatik sulama yapmaktadır. otomatik ısıtmalı civciv kafeslerinde kullandığımız Çanaklı nipel suluklar civcivlerde ıslanmayı engelleyen oldukça kullanışlı suluk sistemidir.

Mbk kuluçkaCivciv kafesleri  otomatik ısıtmalı civciv kafesleri olarak ürettiğimiz otomatik ısıtmalı civciv yetiştirme üniteleri özellikleri ısıtmalı civciv yetiştirme üniteleri dış etkenlerden soğuktan korumak amaçlı 20 milim PVC sandviç panel içi straforlu olarak üretilmektedir.

1 santim delikli zemin ızgarası civcivlerin ayak sağlığı bir dışkıların bertaraf edilmesi için yıkanabilir oldukça kullanışlı sağlam bir zemindir.

80 watt’lık ve 51 santim boyunca uzanan tüp rezistans sayesinde kafesin bütün bölgelerinde sıcaklığı neredeyse eşit bir şekilde sağlayan analog termostat a bağlı ısıtma sistemi mevcuttur. Otomatik ısıtmalı civciv kafesleri civciv Oteli ismi verdiğimiz bu ürün 4 kat üst üste konulabilmektedir.

içeriyi çok rahat bir şekilde seyredebilmek için şeffaf pleksi ön cam kapak kullanılmıştır. vida yerlerinden çok kolay bir şekilde söküp yıkanıp tekrar yerine takılabilmektedir.

Civciv kafesleri  otomatik ısıtmalı civciv kafesleri

Ön cam alt zemin ızgarası zemin dışkı tavası komple yıkana bilmektedir.

Neden civcivlerimi otomatik ısıtmalı civciv kafesinde beslemeliyim. civciv üreticisinin otomatik ısıtmalı civciv kafesleri ile yaptığı işi Keyif alarak eziyete dönmeden kendini yormadan yaptığı işten zevk alarak işini sürdürmesini sağlamak amacını hedeflemektedir.

otomatik civciv kafeslerin Artan malzeme fiyatlarına rağmen işini güzel yapma Hedefleyen ve işin zorluklarına karşı işin sürdürülebilirliğini sağlamak amaçlı gereken ekipmanı sağlama çabasında olan kişilerin kullandığı oldukça konforlu sağlıklı pratik ürünlerdir.

MBK kuluçka olarak ürettiğimiz otomatik ısıtmalı otomatik suluk sistemli civciv Oteli civciv kafesleri istanbul Ümraniye imalat hanemizde üretilmekte.

bütün Türkiye’ye kargo firmalarıyla gönderilmektedir.

Dıştan yemlikli veyatta içten yemlikli olarak 2 farklı tasarımda sunduğumuz otomatik ısıtmalı civciv kafesi dıştan yemlikli modelin tercih edilmesi

ve bi 2 haftadan fazla büyümüş Civcivler içerde yem zayiatı çok fazla olmaması için tasarlanmış olan dıştan takılabilen ve delikten kafasını uzatarak yemi dışarıdan yemesi için tasarlanmış bir kafes sistemidir.

 işten yemlikli model ise 1 aya kadar Yenidoğan civcivler için tasarlanmış kafes sistemleridir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir